Brother CZ i CK

Informacja

88,00 zł brutto

CZ1001

Nowy produkt

Taśma Brother CZ-1001 o szerokości 9 mm do druku etykiet kolorowych

Symbol: CZ-1001, CZ1001
Rodzaj: papierowa taśma ciągła samoprzylepna
Szerokość: 9 mm
Długość: 5 m
Druk: kolorowy
Tło: białe

Taśma ciągła Brother CZ-1001 do kolorowej drukarki etykiet Brother VC-500W

Więcej szczegółów

2-3 dni roboczych

Opis

Szerokość9 mm
Długość taśmy5 m
Rodzaj klejustandard
Kolor nadrukukolorowy
Kolor taśmybiały
Rodzaj taśmypapierowa
Typ taśmytaśma ciągła
Kompatybilne drukarki (modele)Brother VC-500W
IndeksCZ-1001

Więcej informacji

Oryginalna taśma Brother CZ-1001 umożliwia wydruk kolorowych etykiet dostosowanych do szerokiego zakresu etykietowania. Taśma o szerokości  9 mm oraz długości 5 metrów znajdzie zastosowanie zarówno w biurze jak i w domu. Pozwala na oznaczanie akt osobowych, pudełek, półek, przestrzeni do pracy lub ważnych przedmiotów. 

Ulepszaj organizację zarówno w swoim biurze jak i w domu, dzięki wszechstronnemu projektowi oryginalnej taśmy Brother CZ-1001 o szerokości 9mm. 

Twórz efektowne kolorowe etykiety do oznaczania akt osobowych, półek czy pudełek do archiwizacji z taśmą CZ-1001. Identyfikuj swoje rzeczy za pomocą etykiet, aby mieć pewność, że do Ciebie wrócą. Drukuj przykuwające wzrok znaki, które zostaną zauważone. 

Kolorowa taśma ciągła CZ-1001 została zaprojektowana, aby spełnić wszystkie potrzeby związane z etykietowaniem. Taśma ciągła umożliwia wydruk etykiet o różnych długościach. Technologia ZINK® Zero-Ink® sprawia, że tusz jest zbędny. Wystarczy dobrać taśmę współpracującą z Twoją drukarką!

Spersonalizuj swoją biznesową przestrzeń. Taśma stanowi również idealne narządzie do tworzenia rękodzieła lub identyfikacji przestrzeni w domu.

Technologia ZINK® Zero-Ink® umożliwia wydruk etykiet bez konieczności użycia tuszu. Dzięki technologii zastosowanej w rolkach taśmy, specjalne kolory kryształów w papierze aktywowane są pod wpływem ciepła, aby stworzyć kolorowe etykiety bez konieczności użycia tuszu. Brak atramentu oznacza oszczędność pieniędzy oraz niewielki rozmiar drukarki.

Kompatybilna z kolorową drukarką etykiet Brother VC-500W

Produkty powiązane

Szukaj

Promocje

Najczęściej kupowane