Brother CZ i CK

Informacja

92,00 zł brutto

CZ1002

Nowy produkt

Taśma Brother CZ-1002 o szerokości 12 mm do druku etykiet kolorowych

Symbol: CZ-1002, CZ1002
Rodzaj: papierowa taśma ciągła samoprzylepna
Szerokość: 12 mm
Długość: 5 m
Druk: kolorowy
Tło: białe

Taśma ciągła Brother CZ-1002 do kolorowej drukarki etykiet Brother VC-500W

Więcej szczegółów

2-3 dni roboczych

Opis

Szerokość12 mm
Długość taśmy5 m
Rodzaj klejustandard
Kolor nadrukukolorowy
Kolor taśmybiały
Rodzaj taśmypapierowa
Typ taśmytaśma ciągła
Kompatybilne drukarki (modele)Brother VC-500W
IndeksCZ-1002

Więcej informacji

Oryginalna taśma Brother CZ-1002 umożliwia wydruk kolorowych etykiet dostosowanych do szerokiego zakresu etykietowania. Taśma o szerokości  12 mm oraz długości 5 metrów znajdzie zastosowanie zarówno w biurze jak i w domu. Pozwala na oznaczanie akt osobowych, pudełek, półek, przestrzeni do pracy lub ważnych przedmiotów. 

Ulepszaj organizację zarówno w swoim biurze jak i w domu, dzięki wszechstronnemu projektowi oryginalnej taśmy Brother CZ-1002 o szerokości 12 mm. 

Twórz efektowne kolorowe etykiety do oznaczania akt osobowych, półek czy pudełek do archiwizacji z taśmą CZ 1002. Identyfikuj swoje rzeczy za pomocą etykiet, aby mieć pewność, że do Ciebie wrócą. Drukuj przykuwające wzrok znaki, które zostaną zauważone. 

Kolorowa taśma ciągła CZ1002 została zaprojektowana, aby spełnić wszystkie potrzeby związane z etykietowaniem. Taśma ciągła umożliwia wydruk etykiet o różnych długościach. Technologia ZINK® Zero-Ink® sprawia, że tusz jest zbędny. Wystarczy dobrać taśmę współpracującą z Twoją drukarką!

Spersonalizuj swoją biznesową przestrzeń. Taśma stanowi również idealne narządzie do tworzenia rękodzieła lub identyfikacji przestrzeni w domu.

Technologia ZINK® Zero-Ink® umożliwia wydruk etykiet bez konieczności użycia tuszu. Dzięki technologii zastosowanej w rolkach taśmy, specjalne kolory kryształów w papierze aktywowane są pod wpływem ciepła, aby stworzyć kolorowe etykiety bez konieczności użycia tuszu. Brak atramentu oznacza oszczędność pieniędzy oraz niewielki rozmiar drukarki.

Kompatybilna z kolorową drukarką etykiet Brother VC-500W

Produkty powiązane

Szukaj

Promocje

Najczęściej kupowane