Brother CZ i CK

Informacja

119,50 zł brutto

CK1000

Nowy produkt

Rolka czyszcząca Brother CK-100 o szerokości 50 mm do kolorowej drukarki etykiet Brother VC-500W

Symbol: CK-1000, CK100

Rodzaj: taśma czyszcząca
Szerokość: 50 mm
Długość: 2 m

Więcej szczegółów

2-3 dni roboczych

Opis

Szerokość50 mm
Długość taśmy2 m
Typ taśmyczyszcząca
Kompatybilne drukarki (modele)Brother VC-500W
IndeksCK1000

Więcej informacji

Rolka czyszcząca Brother CK1000 gwarantuje wydruk kolorowych etykiet o optymalnej jakości. Rolka o szerokości 50mm jest łatwa w użyciu - wystarczy ją umieścić w tylnej części drukarki a proces czyszczenia głowicy drukarki nastąpi automatycznie.

Rolka czyszcząca CK-1000 została zaprojektowana, aby za każdym razem osiągać optymalną jakość wydruku. Zainstaluj rolkę czyszczącą z tyłu kompatybilnej z nią drukarki i pozwól jej automatycznie wyczyścić głowicę w Twojej kolorowej drukarce etykiet.

Oryginalna taśma Brother CZ-1002 umożliwia wydruk kolorowych etykiet dostosowanych do szerokiego zakresu etykietowania. Taśma o szerokości  12 mm oraz długości 5 metrów znajdzie zastosowanie zarówno w biurze jak i w domu. Pozwala na oznaczanie akt osobowych, pudełek, półek, przestrzeni do pracy lub ważnych przedmiotów. 

Ulepszaj organizację zarówno w swoim biurze jak i w domu, dzięki kolorowej drukarce etykiet Brother VC-500W

Twórz efektowne kolorowe etykiety do oznaczania akt osobowych, półek czy pudełek do archiwizacji z taśmami z serii Brother  CZ.  Identyfikuj swoje rzeczy za pomocą etykiet, aby mieć pewność, że do Ciebie wrócą. Drukuj przykuwające wzrok znaki, które zostaną zauważone. 

Kolorowa taśma ciągła Brother CZ o szerokościach 9, 12, 19, 25 i 50 mm, zostały zaprojektowane, aby spełnić wszystkie potrzeby związane z etykietowaniem. Taśma ciągła umożliwia wydruk etykiet o różnych długościach. Technologia ZINK® Zero-Ink® sprawia, że tusz jest zbędny. Wystarczy dobrać taśmę współpracującą z Twoją drukarką!

Spersonalizuj swoją biznesową przestrzeń. Taśmy stanowią również idealne narządzie do tworzenia rękodzieła lub identyfikacji przestrzeni w domu.

Technologia ZINK® Zero-Ink® umożliwia wydruk etykiet bez konieczności użycia tuszu. Dzięki technologii zastosowanej w rolkach taśmy, specjalne kolory kryształów w papierze aktywowane są pod wpływem ciepła, aby stworzyć kolorowe etykiety bez konieczności użycia tuszu. Brak atramentu oznacza oszczędność pieniędzy oraz niewielki rozmiar drukarki.

Kompatybilna z kolorową drukarką etykiet Brother VC-500WProdukty powiązane

Szukaj

Najczęściej kupowane