Drukarka przenośna Brother PJ-763 druk termiczny w formacie A4
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PayPo kup teraz i zapłać później

-457,00 zł

Mobilna drukarka Brother PJ-763

oczekujemy dostawy

PJ 763 Przenośna drukarka termiczna w formacie A4 z Bluetooth rozdzielczość druku 300 dpi.

W zestawie znajduje się tylko drukarka z kablem USB, kartą do czyszczenia głowicy oraz dokumentacją. Zaleca się skompletowanie zestawu na naszej stronie z akcesoriami do PJ.

3-letnia gwarancja producenta

2 031,71 zł netto 2 499,00 zł z VAT 2 956,00 zł - 457,00 zł
Dostawa w ciągu 5-7 dni roboczych
new_releases 5-10 dni roboczych
account_circleWyślij do znajomego
Mobilna drukarka Brother PJ-763

Mobilna drukarka Brother PJ-763

PJ 763 Przenośna drukarka termiczna w formacie A4 z Bluetooth rozdzielczość druku 300 dpi.

W zestawie znajduje się tylko drukarka z kablem USB, kartą do czyszczenia głowicy oraz dokumentacją. Zaleca się skompletowanie zestawu na naszej stronie z akcesoriami do PJ.

3-letnia gwarancja producenta

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Gwarancja do 5 lat
21 lat doświadczenia
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Zobacz także:

Brother PJ-763 

Profesjonalna mobilna drukarka firmy Brother, obsługująca format A4. Brother PJ-763 można zamontować w dowolnym miejscu i pozycji, a także drukować z dowolnego miejsca.  Pracuje w trybie bezpośredniego druku termicznego i nie wymaga zastosowania tuszu, ani tonera, oferując tym samym większą niezawodność pracy, wytrzymałość oraz niższe koszty eksploatacji. 

Model jest skierowany do wszystkich pracowników mobilnych, odpowiedzialnych za logistykę, doręczenie czy sprzedaż w terenie. Mobilna drukarka termiczna znajduje również zastosowanie w służbach ratunkowych i bezpieczeństwa. Pozwala na drukowanie faktur, ofert, protokołów, umów, raportów z miejsc wypadków oraz wielu innych dokumentów. Drukarkę PJ-763 można połączyć ze smartfonem, komputerem mobilnym, laptopem i komputerem stacjonarnym.  Model PJ-763 obsługuje Bluetooth i protokół BIP (Bacic Imaging Protocol), który pozwala na pobieranie i drukowanie plików JPG. Posiada interfejs USB 2.0 oraz język PJ ESC/P, który zapewnia im kompatybilność z zewnętrznymi systemami.

 • Rozdzielczość druku 300 x 300 dpi i zapewniająca wysoką jakość i czytelność oznakowań
 • Prędkość druku- średnio 8 stron /  min
 • Obszar wydruku - 208,8 mm
 • Wbudowany interfejs Bluetooth i USB
 • Wsparcie dla Windows, Mac, Linux i Citrix
 • Druk kodów kreskowych
 • Wydruk w formacie A4 na arkuszach lub rolkach papieru
 • Opcjonalnie dostępny akumulator litowo-jonowy o wysokiej pojemności umożliwia drukowanie z dala od źródeł zasilania
 • W zestawie: kabel USB, karta do czyszczenia głowicy drukującej, dokumentacja
 • Gwarancja 3-lata gwarancji -  REJESTRACJA URZĄDZENIA NA STRONIE PRODUCENTA NIE JEST WYMAGANA (szczegóły na stronie www.brother.pl )

Zastosowanie: Urządzenie zostało przygotowane z myślą o pracownikach terenowych. Brother PJ-723 doskonale sprawdzi się handlu detalicznym, sprzedaży w terenie, usługi wykonywane w terenie, logistyka i zaopatrzenie, produkcja i magazynowanie, bezpieczeństwo publiczne, służby ratownicze. Personel firm odpowiedzialny za sprzedaż, logistykę i usługi może wykorzystywać mobilne drukarki termiczne do drukowania faktur, raportów, rozliczeń, umów, ofert, formularzy zamówień, gwarancji i potwierdzeń dostaw. Z kolei funkcjonariuszom służb bezpieczeństwa publicznego drukarka umożliwia drukowanie wezwań i mandatów, raportów dotyczących pacjentów, raportów z miejsc wypadków oraz ostrzeżeń.

Specyfikacja drukarki Brother PJ-763

PARAMETRY OGÓLNE
Typ drukarki Mono
Technologia druku Bezpośredni druk termiczny
Symbologie kodów paskowych Liniowe: Code39, Code93, Code128, ITF, UPC-A/E, EAN-8/13, GS1-128 (UCC/EAN-128), GS1 DataBar (RSS), MSI, Industrial 2of5, Postnet 2D: PDF417/MicroPDF417, Data Matrix, Maxicode, QR Code/Micro QR Code, Aztec
Maksymalny rozmiar papieru A4
Metoda pobierania papieru podawanie ręczne
Szerokość druku 208,8 mm
Pamięć RAM: 32MB, Flash: 6MB
POŁĄCZENIE
Bluetooth Ver 2.1 EDR
Profile Bluetooth SPP, BIP, OPP i HRCP
Interfejs USB   Ver.2.0 (Full Speed): Mini-B
POŁĄCZENIE MOBILNE Android SDK (Android ver 2.3 lub nowszy przez Bluetooth, ver 3.1 lub nowszy przez USB )
WYMIARY I CIĘŻAR   255 x 55 x 30mm (szer. x gł. x wys.) / 480 g
W OPAKOWANIU   kabel USB, karta do czyszczenia głowicy drukującej, dokumentacja
SPECYFIKACJE NOŚNIKÓW   Od: 105 mm x 25.4 mm, do: 216 mm x 8.23 m
SYSTEMY OPERACYJNE I OPROGRAMOWANIE   Windows - Vista/7/8/8.1/10/Server 2008/Server 2008 R2/Server 2012/Server 2012 R2, Mac OSX - v10.8/10.9/10.10, Linux - Redhat, Debian
DRUKOWANIE
Standardowa szybkość drukowania A4   Do 8 strony na minutę
Rozdzielczość   300 x 300 dpi
Czcionki bitmapowe   Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold
Czcionki konturowe/wektorowe   Helsinki, Brussels, Letter Gothic
Rozmiar czcionki 10,12,15 znaków na cal oraz rozmiary proporcjonalne
Liczba stron jaką można wydrukować bez ładowania akumulatora ok. 600 stron ( w zależności od środowiska pracy)
Emulacje   ESC/P-P, ESC/P_B, Raster_P, P-touch Template
OBSŁUGIWANE ROZWIĄZANIA  iPrint & Scan: (Android), P-touch Editor, P-touch Transfer Manager, Citrix Xen App/Xen Desktop/Citrix Ready Certification (Tylko Windows)
OPCJONALNE AKCESORIA akumulator litowo-jonowy 10.8 V, zasilacz sieciowy 15 V, Zasilacz samochodowy (do gniazda zapalniczki lub podłączony na stałe), uchwyt na rolkę papieru, walizka na drukarkę z rolką papieru, obudowa ochronna, prowadnica papieru
ŚRODOWISKA PRACY  
Temperatura –10°C do +50°C (podczas pracy)/ –20°C do +60°C (podczas przechowywania)
Wilgotność 20% do 80% (bez kondensacji – podczas pracy i przechowywania)
Automatyczne wyłączanie tak, 15 ustawień


Dlaczego warto używać przenośnych drukarek Brother PJ?

W nowoczesnym środowisku biznesowym przedsiębiorstwa dążą do wyróżniania się na tle konkurencji. Dlatego inwestują w technologie zwiększające wydajność pracowników i poprawiające satysfakcję klientów. Obecnie przenośne drukarki są uznawane za integralny element mobilnego sprzętu. Zapewniają szereg korzyści osobom pracującym w terenie, a tym samym zwiększają rentowność. 

Korzyści wynikające z mobilnego drukowania: 

 • Zwiększona wydajność, swoboda i mobilność, 
 • Niższe koszty zarządzania biurem
 • Zwiększone zaufanie klientów, dzięki wykonywaniu wydruków na miejscu
 • Większa dokładność i zredukowanie ludzkich błędów
 • Cenne narzędzie biznesowe przy natychmiastowym zawieraniu transakcji

Gdzie znajdują zastosowanie przenośne urządzenia Brother?

 • sprzedaż w terenie - Korzystając z drukarek z serii PJ-700 w ruchu lub w miejscu spotkania, wykraczasz poza standardowe oczekiwania klientów. Zabiegani specjaliści ds. sprzedaży wydrukują każdy potrzebny dokument u klienta, bez konieczności kłopotliwego telefonowania do biura. Dzięki temu mają więcej czasu na odwiedzenie kolejnych kontrahentów.
 • usługi wykonywane w terenie - Serwisanci zwiększą wydajność i dokładność, zostawiając wydruki dokumentów już podczas odwiedzin u klientów. Redukuje to potencjalne ryzyko pojawienia się problemów w przyszłości
 • logistyka / zaopatrzenia - Dokumenty można teraz drukować podczas postoju w  samochodzie lub  w siedzibie klienta. Wysoka wydajność druku doskonale spełnia potrzeby zabieganych kurierów
 • produkcja / magazynowanie
 • bezpieczeństwo publiczne / służby ratownicze - Drukarki z serii PJ-700 cieszą się stale rosnącą popularnością wśród pracowników służb ratunkowych, ponieważ oferują bogaty wachlarz zastosowań. W połączeniu z uchwytem i ładowarką samochodową urządzenia te stały się doskonałym narzędziem dla policji, pracowników służby zdrowia czy straży pożarnej na całym świecie. Drukowanie od ręki dokumentów medycznych lub mandatów redukuje ryzyko występowania pomyłek w dokumentach. Dzięki temu ratownicy i policjanci oszczędzają swój cenny czas.

Technologia druku termicznego

Rozważając opcje zakupu urządzeń mobilnych, kluczowi decydenci coraz częściej zwracają uwagę na drukarki termiczne jako jedyne niezawodne rozwiązanie dla pracowników realizujących swoje obowiązki w terenie. Urządzenia wykorzystujące zaawansowaną technologię druku termicznego tworzą obrazy poprzez podgrzewanie papieru pokrytego specjalną termoczułą powłoką. Kiedy papier przesuwa się nad głowicą drukującą, powłoka ta przybiera po podgrzaniu czarny kolor, dając tym samym drukowany obraz. Druk termiczny jest coraz częściej uważany za jedyne praktyczne rozwiązanie do zastosowań mobilnych z kilku powodów:

 • Pozwala on pracownikom skupić się na wykonywanych zadaniach, bez niedogodności związanych z koniecznością zakupu tuszu, tonera lub taśm i ponoszenia dodatkowych kosztów.
 • Wyeliminowane jest ryzyko, że pracę trzeba będzie przerwać, ponieważ w nieodpowiednim momencie wyczerpie się tusz, toner lub taśma
 • Urządzenie można zamontować w dowolnym miejscu i w dowolnej pozycji. Można je nosić przy sobie bez obawy rozlania tuszu lub tonera czy pobrudzenia odzieży
 • Niższa jest podatność na zmiany temperatury i wilgotności otoczenia w porównaniu do innych technologii mobilnych.

Oprogramowanie

Firma Brother dostarcza również narzędzia potrzebne programistom do zintegrowania funkcji druku z aplikacją mobilną. Sterowniki drukarek dostępne są dla systemów operacyjnych Windows, a na życzenie także narzędzia programistyczne do aplikacji w systemach Apple iOS, Android i  Windows Mobile. Więcej informacji znaleźć na stronie Brother Polska

Dlaczego rozwiązania mobilne Brother PocketJet?

Firma Brother jest dostawcą rozwiązań mobilnych w zakresie drukowania i skanowania. W swojej ofercie posiada duży wybór przenośnych urządzeń - od drukarek dokumentów formatu A4 aż po drukarki etykiet czy paragonów. Każdy znajdzie urządzenie dostosowane do swoich potrzeb. Rozwiązanie mobilne formy Brother mogą być stosowane w różnych sektorach, np. opiece zdrowotnej, sprzedaży czy usługach serwisowych.

Drukowanie w terenie

Zastąp odręcznie napisane dokumenty wydrukami o profesjonalnym wyglądzie.  Rozwiązania mobilne Brother pozwalają na skrócenie skrócenie czasu oraz redukcje kosztów, dzięki możliwości zdalnego drukowania. Drukarki mobile Brother stanowią idealne rozwiązanie dla osób pracujących w terenie. szeroka gama akcesoriów, takich jak mocowanie do samochodu, walizka czy zasilacz samochodowy umożliwiają pracę w każdym środowisku.

Lekkie i niezawodne drukarki przenośne

Szeroki asortyment drukarek mobilnych firmy Brother zapewnia niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach, dzięki kompaktowym i lekkim urządzeniom. Drukarki mobilne Brother powstały z myślą o osobach pracujących poza biurem, dzięki nim nie ma potrzeby poświęcać jakości dla mobilności.

Wzrost wydajności i skrócenie czasu przetwarzania dokumentów

Rozwiązania mobilne firmy Brother pozwalają na wzrost produktywności, dzięki skróceniu procesów administracyjnych oraz wzrostowi satysfakcji klientów, zapewniając im natychmiastowa dokumentację. Przenośne drukarki zastępują konieczność podpisywania dokumentów i odsyłania ich do centrali w celu wydrukowania. Przyspiesza to proces obsługo klienta i wpływa na wzrost efektywności. Opcje łączności bezprzewodowej, Bluetooth czy USB pozwalają pracownikom na druk w terenie.

PJ763
chat Opinie (0)