Etykiety termiczne

Informacja

Etykiety papierowe termiczne 50x30 mm białe, 1250 szt. termotransferowych drukarek etykiet TSC Zobacz większe

59,41 zł brutto

PA20W5030

Nowy produkt

Etykiety papierowe termiczne o wymiarach 50x30 mm do termotransferowych drukarek etykiet lub drukarek etykiet papierowych, 1250 szt. na rolce

Więcej szczegółów

3-5 dni roboczych

Więcej informacji

Białe papierowe etykiety termiczne o wymiarach 50x30 mm. Etykiety są przeznaczone do termotransferowych drukarek etykiet lub termicznych drukarek etykiet (poza drukarkami termicznymi etykiet firmy Brother i Dymo). Na rolce znajduje się 1250 sztuk etykiet

Indeks: PA20W5030
Rozmiar: 50x30 mm

Etykiety papierowe termiczne o wymiarach 50x30 mm do termotransferowych drukarek etykiet lub drukarek etykiet papierowych, które drukują bezpośrednio drukiem termicznym bez taśmy (z wyjątkiem drukarek Brother QL i Dymo LW, które używają specjalnych nośników etykiet). Rolka zawiera 1250 etykiet.

Etykiety są wykonane z materiału termoczułego, który umożliwia bezpośrednie drukowanie termiczne bez potrzeby użycia atramentu lub taśmy barwiącej. Ciepło głowicy drukującej tworzy pożądany wydruk.

Etykiety nadają się do etykietowania, dla których nie ma wymogu bardzo długiej żywotności, na przykład do etykiet adresowych, etykiet transportowych, etykiet w przemyśle spożywczym, etykiet wagowych itp.

Produkty powiązane

Szukaj

Najczęściej kupowane