O nas

Eksperci w etykietowaniu

Specjalizujemy się w dostarczaniu materiałów eksploatacyjnych do wszelkiego rodzaju urządzeń Auto ID od 2009 roku.

Doświadczenie w rozwiązaniach Auto ID dla różnych branż zdobywamy od 2000 roku. Posiadamy wiedzę i doświadczenie z zakresu wdrażania i eksploatacji systemów do inwentaryzacji, biletowania, oznaczania instalacji, utrzymania ruchu i wielu innych.

Specjalizujemy się w produkcji na zamówienie etykiet i taśm termicznych i termo-transferowych do zadruku do drukarek etykiet Argox, Brother, Dymo, Sato, Zebra, Bixolon, Citizen, TSC, Honeywell, Casio, Gekox.

Sprawdź nasza ofertę oznaczników i drukarek koszulek termokurczliwych do oznaczania kabli i szaf rozdzielczych, współpracujemy z producentami Partex, Brady, Canon, Supvan, Biovin i wielu innych.

Oferujemy w atrakcyjnych cenach wysokiej jakości materiały eksploatacyjne do drukarek etykiet, kompatybilne z taśmami DK, TZe, LW, D1 i LT. Jeżeli w ofercie nie ma potrzebnego rozmiaru i koloru prosimy o kontakt i przygotujemy odpowiednią taśmę według Państwa potrzeb.

Oferujemy także specjalistyczne etykiety dedykowane do branży elektrycznej, gastronomicznej, logistycznej, handlu, medycyny i przemysłu. Nasze rozwiązania są zgodne z normami branżowymi, w tym HACCP, CENELEC i inne.

Wdrażamy systemy etykietowania zintegrowane z urządzeniami klienta, magazynem, systemem księgowym.

Wystawiamy faktury VAT-EU - nasz NIP-EU: PL6351019784

Zapraszamy do współpracy, zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszego doświadczenia dla uzyskania Państwa przewagi konkurencyjnej.