Drukarki Promark

W sklepie internetowym Extra-Labels nie mogło zabraknąć drukarek Promark. To wysokiej jakości urządzenia bazujące na nowoczesnej technologii i innowacyjnych rozwiązaniach, które oferują wyjątkową precyzję oraz jakość druku. Drukarki od Promark są idealne do zastosowań przemysłowych – nadają się świetnie do etykietowania produktów, opakowań, a także wszelkiego rodzaju materiałów. Przystosowane są też znakomicie do znakowania instalacji elektrycznych, a także elementów szaf sterowniczych. Ich solidna konstrukcja oraz odporność na warunki ekstremalne sprawiają, że doskonale sprawdzają się w wymagających miejscach pracy. Drukarki Promark podłącza się do komputera, ale istnieją również modele, które działają na baterie, przez co nie jest potrzebne podłączenie ich do sieci. W dodatku obsługa tych urządzeń jest intuicyjna, przez co każdy poradzi sobie z konfiguracją nawet bez wcześniejszego doświadczenia w obszarze drukowania przemysłowego. Sprawdź już teraz dostępne modele na naszej stronie i wybierz drukarki Promark, które staną się niezastąpionym narzędziem w Twoim biznesie.

Drukarki Promark – niezawodne urządzenia do profesjonalnego znakowania

Skorzystaj z zalet nowoczesnej technologii i spraw, by proces profesjonalnego znakowania stał się prostszy oraz szybszy z drukarkami renomowanego producenta Promark. To sprzęty, które znajdą zastosowanie w różnych branżach przemysłu. Ułatwią pracę, a do tego pozwolą oszczędzić czas, który musiałbyś przeznaczyć na żmudne znakowanie ręczne. Dzięki zaawansowanym funkcjom, jak również niezawodności drukarek Promark, proces oznaczania staje się bardziej efektywny, co ma przełożenie na zwiększoną produktywność całego przedsiębiorstwa. W dodatku przy ich użyciu niestraszne są błędy, bowiem precyzyjne i automatyczne oznaczanie eliminuje ryzyko ludzkich pomyłek, co wpływa na poprawę jakości, a do tego jednolitości znaczników. Niezależnie od rodzaju materiału czy powierzchni, na jakiej chcesz wykonać znakowanie, drukarki Promark sprostają najwyższym wymaganiom. Masz pytania? Nasz zespół chętnie Ci na nie odpowie i pomoże dobrać odpowiedni model sprzętu do Twoich indywidualnych potrzeb.

MK10-EOS5 - Drukarka termotransferowa

10-14 dni roboczych
MK10-EOS5 - Drukarka termotransferowa.
Cechy produktu
Nowy, kolorowy, dotykowy wyświetlacz.
Profesjonalna, bardzo wydajna drukarka do produkcji dużej ilości oznaczników na kable, przewody oraz komponenty elektryczne.
Podaje, drukuje i perforuje profile marki Partex.
MK10-EOS5 jest urządzeniem do zastosowań przemysłowych, idealnym do znakowania instalacji elektrycznych oraz elementów szaf sterowniczych.
Drukarka jest podłączana do komputera poprzez port USB i sterowana oprogramowaniem Promark Creator.
Drukarka występuję również w wersji mobilnej MK10-EOS5-MOBILE. Jest wyposażona w baterię, dzięki której nie potrzebuje podłączenia do sieci.
Moduł Wi-Fi (opcjonalnie).
W zestawie: przewód zasilający, przewód USB, oprogramowanie PROMARK CREATOR (roczna subskrypcja)
6449.1 zł netto 7 932,39 zł z VAT

MK10-EOS2 - Drukarka termotransferowa

Ostatnie sztuki w magazynie
MK10EOS2 - Drukarka termotransferowa
Cechy produktu
Nowy, kolorowy, dotykowy wyświetlacz.
Profesjonalna, bardzo wydajna drukarka do produkcji średniej ilości oznaczników na kable, przewody oraz komponenty elektryczne.
Podaje, drukuje i perforuje profile marki Partex.
MK10-EOS2 jest urządzeniem do zastosowań półprzemysłowych, idealnym do znakowania instalacji elektrycznych oraz elementów szaf sterowniczych.
Drukarka jest podłączana do komputera poprzez port USB i sterowana oprogramowaniem Promark Creator.
Moduł Wi-Fi (opcjonalnie).
5985 zł netto 7 361,55 zł z VAT