Etykiety termiczne

Informacja

Etykiety papierowe termiczne 30x20 mm białe, 2000 szt. termotransferowych drukarek etykiet TSC Zobacz większe

14,15 zł brutto

PA20W3020

Nowy produkt

Etykiety papierowe termiczne o wymiarach 30x20 mm do termotransferowych drukarek etykiet lub drukarek etykiet papierowych, 2000 szt. na rolce

Więcej szczegółów

3-5 dni roboczych

Więcej informacji

Białe papierowe etykiety termiczne o wymiarach 30x20 mm. Etykiety są przeznaczone do termotransferowych drukarek etykiet lub termicznych drukarek etykiet (poza drukarkami termicznymi etykiet firmy Brother i Dymo). Na rolce znajduje się 2000 sztuk etykiet

Indeks: PA20W3020
Rozmiar: 30x20 mm

Etykiety papierowe termiczne o wymiarach 30x20 mm do termotransferowych drukarek etykiet lub drukarek etykiet papierowych, które drukują bezpośrednio drukiem termicznym bez taśmy (z wyjątkiem drukarek Brother QL i Dymo LW, które używają specjalnych nośników etykiet). Rolka zawiera 2000 etykiet.

Etykiety są wykonane z materiału termoczułego, który umożliwia bezpośrednie drukowanie termiczne bez potrzeby użycia atramentu lub taśmy barwiącej. Ciepło głowicy drukującej tworzy pożądany wydruk.

Etykiety nadają się do etykietowania, dla których nie ma wymogu bardzo długiej żywotności, na przykład do etykiet adresowych, etykiet transportowych, etykiet w przemyśle spożywczym, etykiet wagowych itp.

Produkty powiązane

Szukaj

Najczęściej kupowane