Zebra Z-Band Direct opaski dla dorosłych białe 25 mm x 279 mm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

PayPo kup teraz i zapłać później

Zebra Z-Band Direct opaski dla dorosłych białe 25 mm x 279 mm

ostatnie sztuki

Opaski dla dorosłych białe Zebra Z-Band Direct

 • Zapięcie trwałe, klejone akrylem o dużej wytrzymałości
 • Opaski powlekane białą folią polipropylenową do druku termicznego
 • Powłoka antybakteryjna
 • Druk odporny na rozmazywanie, ścieranie, wodę, alkohol, krew, łagodne środki czyszczące, itp.
 • Liczba na rolce – 200 szt.
 • Liczba rolek w opakowaniu – 6
 • Rozmiar opaski – 25 x 279mm
1 047,07 zł netto 1 287,89 zł z VAT
towar na zamówienie
notifications_active Ostatnie sztuki w magazynie
account_circleWyślij do znajomego
Zebra Z-Band Direct opaski dla dorosłych białe 25 mm x 279 mm

Zebra Z-Band Direct opaski dla dorosłych białe 25 mm x 279 mm

Opaski dla dorosłych białe Zebra Z-Band Direct

 • Zapięcie trwałe, klejone akrylem o dużej wytrzymałości
 • Opaski powlekane białą folią polipropylenową do druku termicznego
 • Powłoka antybakteryjna
 • Druk odporny na rozmazywanie, ścieranie, wodę, alkohol, krew, łagodne środki czyszczące, itp.
 • Liczba na rolce – 200 szt.
 • Liczba rolek w opakowaniu – 6
 • Rozmiar opaski – 25 x 279mm

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Gwarancja do 5 lat
21 lat doświadczenia
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 300 zł
Opis

Zebra Z-Band Direct opaski dla dorosłych

Opaski na rękę dla dorosłych w kolorze białym, termiczne, polipropylenowe w kartridżu Zapięcie samoprzylepne z mocnym klejem akrylowym. Materiał powlekany białą folią polipropylenową do druku termicznego z powłoką antybakteryjną. Końcówka samoprzylepna z klejem akrylowym o dużej wytrzymałości. Wydrukowany tekst na opaskach jest odporny na rozmazywanie, na ścieranie i wodę, alkohol, łagodne środki czyszczące, krew itp.

Aby móc skutecznie leczyć pacjentów, należy zapewnić sobie przejrzystość w klasyfikowaniu oraz ewidencjonowaniu pacjentów. Ręczne wypisywanie danych na opaskach pacjentów jest nieefektywne oraz może prowadzić do popełniania błędów. Wskrajnych przypadkach nawet do pomylenia dwojga pacjentów. To z kolei może doprowadzić do podania pacjentowi niewłaściwej dawki leku lub zupełnie innego środka, co jest nie do przyjęcia. 

Opaski Z-Band Direct oferują łatwość korzystania i skuteczność w ewidencjonowaniu. Klasyczne opaski posiadają jedynie okienko tekstowe, natomiast te oferowane przez Zebra Technologies nadają się do zadrukowania na całej swojej powierzchni. Drukowana treść jest znacznie czytelniejsza niż napisana odręcznie, a oprócz samego tekstu można wdrożyć do systemu wykorzystanie kodów kreskowch i QR. Dzięki temu możliwe jest zawarcie większej liczby informacji na powierzchni opaski. Zastosowanie mocnego kleju akrylowego zapewnia łatwość i szybkość zakładania, a folia polipropylenowa chroni przed przypadkowym zerwaniem opaski. Ta sama folia umożliwia zastosowanie druku termicznego, który nie wymaga użycia taśm barwiących. Z kolei powłoka antybakteryjna chroni przed osiadaniem i rozwojem bakterii, w tym gronkowca złocistego, które należą do częstych przyczyn infekcji w szpitalach. Opaski są oddzielone perforacją, dzięki czemu można je łatwo pobierać z drukarki bez uszkadzania kolejnej sztuki. Produkt nie zawiera lateksu.

Oprócz wykorzystania w służbie zdrowia, opaski Z-Band Direct sprawdzą się na przykład jako identyfikator dla potrzeb imprez biletowanych, lub jako przepustki do stref wydzielonych oraz VIP.

Specyfikacja techniczna opasek na rękę Zebra Z-Band Direct dla dzieci

Numer katalogowy: 10006995K
Rodzaj druku termiczny
Długość opaski 279,40mm
Szerokość opaski 25.40 mm
Ilość opasek w rolce 200
Grubość opaski 152 mikrony +/-10%
Rdzeń rolki 25 mm; średnica zewnętrzna – max 127 mm
Ilośc rolek w opakowaniu 6
Rodzaj kleju trwały
Materiał polipropylen
Kolor biały
Perforacja tak
Rodzina Z-Band Direct
Kompatybine drukarki Zebra ZD510-HC
 
 
 

Opaski na rękę Zebra Z-Band to wiodąca trwałośći czytelność dla skanera

Konsekwentnie wyjątkowa jakość

Niedający się odczytać kod kreskowy zagraża bezpieczeństwu pacjentów oraz produktywności personelu. Z tego właśnie powodu projektujemy, produkujemy i poddajemy surowym testom własną linię opasek Z-Band do druku termicznego. Zapewniają one optymalną trwałość obrazu

i wydajność skanowania – gwarancję niezawodnego odczytu już za pierwszym razem nawet wąskich kodów kreskowych.

Nawet sześciokrotnie bardziej trwałe niż inne opaski na rękę

Kody kreskowe na opaskach Z-Band zostały sprawdzone pod kątem odporności na działanie wody, mydła, pianek, alkoholu i innych rozpuszczalników stosowanych powszechnie w placówkach ochrony zdrowia. Niezależne testy laboratoryjne wykazały, że opaski Z-Band są
od dwóch do sześciu razy bardziej trwałe od opasek wiodących marek konkurencyjnych przy wielokrotnej ekspozycji na powszechnie stosowane środki odkażające do rąk.
Można mieć pewność, że kody kreskowe na opasce Z-Band pozostaną czytelne dla skanera przez okres dłuższy niż przeciętny pobyt pacjenta w placówce – dzięki czemu pielęgniarki nie będą musiały szukać sposobu na rozwiązanie problemu z niedającym się odczytać kodem ani ponownie drukować wyblakłej opaski.

Szeroki wybór kolorów i rozmiarów opasek

Drukarka Zebra ZD510-HC obsługuje pełną gamę białych i kolorowych opasek Z-Band firmy Zebra. Opaski Z-Band dostępne są w szeregu rozmiarów (od niemowlęcego do dorosłego), z zapięciem samoprzylepnym lub na zatrzask. Opaski Z-Band są odporne na działanie środków odkażających do rąk i nie drażnią skóry. A stosując opaski Z-Band UltraSoft, jedne z najbardziej miękkich opasek na rękę dostępnych na rynku, można zapewnić komfort pacjentom o najbardziej nawet wrażliwej skórze.

Opaski Z-Band zostały uznane za bezpieczne w środowisku rezonansu magnetycznego i nie wydają się powodować dodatkowego zagrożenia dla pacjentów poddawanych procedurom z wykorzystaniem MRI.

Opis
10006995K
Zobacz także:
chat Opinie (0)
2 innych produktów w tej samej kategorii: