Kolorowe drukarki etykiet

Kolorowe drukarki etykiet

Drukarki etykiet to urządzenia, które mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Używane są do samodzielnego drukowania różnego rodzaju etykiet, od najprostszych, zawierających jedynie kod kreskowy, po bardziej skomplikowane projekty biletów, wizytówek, identyfikatorów, kuponów, rachunków, itp. Dzięki drukarce etykiet nie ma konieczności zlecenia druku na zewnątrz, co wiąże się z dodatkowymi kosztami oraz długim czasem oczekiwania. Drukarki etykiet umożliwiają w pełni samodzielne drukowanie niezbędnych materiałów w kilka chwil, osiągając doskonałą jakość wydruku, w ilości ściśle odpowiadającej aktualnym potrzebom. Gwarantują niezależność i możliwość błyskawicznej reakcji, w razie nagłego zapotrzebowania na wydruk etykiet. Dodatkowo drukarki etykiet pozwalają na wydruk w kolorze, co znacząco podnosi atrakcyjność i otwiera wiele nowych możliwości. W naszej ofercie dostępny jest duży wybór kolorowych drukarek etykiet, dzięki którym można wydrukować piękne, wielobarwne materiały - zwracające uwagę i wyróżniające na tle konkurencji. Oferowane urządzenia charakteryzują się najnowocześniejszą technologią oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Są niezwykle wydajne i niezawodne. Dostępny w sklepie sprzęt pochodzi o sprawdzonych producentów, którzy są liderami branży kolorowych drukarek etykiet. Jest to gwarancja urządzeń najwyższej klasy. Kolorowe drukarki etykiet to sprzęt niezbędny w wielu różnych branżach: przemyśle, usługach, a także handlu. 

Zastosowanie kolorowych drukarek etykiet

Głównym zadaniem urządzeń takich jak kolorowe drukarki etykiet jest wydruk różnego rodzaju materiałów. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Kolorowa drukarka etykiet przyda się do wydrukowania między innymi: kodów kreskowych, metek, biletów, wizytówek, nalepek, zawieszki cenowe, identyfikatorów, przepustek, voucherów, kuponów, rachunków, etykiet. Dzięki możliwości wydruku w kolorze, materiały znacznie zyskają na atrakcyjności. Kolorowe drukarki etykiet mają możliwość zastosowania różnego rodzaju rolek, o zróżnicowanej szerokości. W efekcie można uzyskać etykiety różnej wielkości, które przydadzą się do oznakowania zawartości folderów i akt, półek, teczek i segregatorów, w których znajdują się dokumenty, archiwizowania różnego rodzaju plików, opisywania większych przedmiotów, na przykład skrzynek i pudełek, które służą do przechowywania. Dzięki zastosowaniu praktycznych etykiet wszystkie elementy będą posegregowane, uporządkowane i łatwe do odnalezienia na co dzień. Wydrukowane, kolorowe etykiety przydają się także podczas inwentaryzacji, do adresowania przesyłek, utrzymania ruchu w produkcji, drukowania oznaczeń BHP i tabliczek znamionowych, personalizacji urządzeń i maszyn, znakowania i opisywania wszelkich urządzeń. Kolorowa drukarka etykiet znajduje zastosowanie także podczas codziennej pracy w biurze. 

Kolorowe drukarki do etykiet są przydatne w następujących branżach:

 • elektrycy/energetyka,
 • automatyka przemysłowa,
 • służba zdrowia,

 • laboratoria,

 • e-commerce,

 • rękodzieło,

 • gastronomia,

 • rolnictwo,

 • handel,

 • przemysł,

 • branża optyczna,

 • firmy cateringowe,

 • branża meblarska,

 • mechanika samochodowa/wulkanizacja, 

 • branża spożywcza, piekarnie, cukiernie. 

Rodzaje kolorowych drukarek etykiet

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje kolorowych drukarek etykiet w wersjach standardowych lub przemysłowych. Oferujemy szeroki wybór drukarek biurkowych i przenośnych. Charakteryzują się one kompaktowymi rozmiarami, a przenośne dodatkową mobilnością, która pozwala zabrać drukarkę ze sobą i drukować etykiety w miejscu wykonywania usługi. Drukarki biurkowe z kolei z łatwością zmieszczą się w każdym biurze. Urządzenia wyposażone są w najnowocześniejsze głowice, które nanoszą kolory w sposób niezwykle precyzyjny i dokładny. Proces drukowania odbywa się szybko i bardzo sprawnie. Dostępne w naszym sklepie kolorowe drukarki drukują profesjonalne etykiety różnego rodzaju, na przykład etykiety termiczne, termotransferowe, foliowe, specjalistyczne, inwentaryzacyjne, personalizowane. Dostępne są także akcesoria, takie jak taśmy i kalki termotransferowe oraz szereg innych, dodatkowych elementów. Kolorowe drukarki etykiet mogą mieć standardowe wyposażenie lub uzupełnione o na przykład nóż do rozcinania gotowych wydruków, rozcinak lub stojak, który przydaje się do przechowywania wydrukowanych etykiet. Duży wybór urządzeń i akcesoriów najwyższej jakości sprawia, że każdy znajdzie sprzęt doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości. 

Kolorowe drukarki etykiet producenci

Oferujemy kolorowe drukarki etykiet renomowanych producentów, którzy są liderami branży, firm takich jak: Brother czy Swiftcolor. Sprawdzony i zaufany producent jest gwarancją niezawodności i trwałości urządzeń. Dostępne w naszym sklepie drukarki etykiet charakteryzują się także najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz intuicyjną obsługą, z którą poradzi sobie każdy. Dodatkowo sprzęt cechuje się świetnym designem i jest wykonany bardzo solidnie. Wykorzystane rozwiązania pozwalają na wydruk materiałów najwyższej jakości, o głębokim nasyceniu kolorystycznym. Sprzęt pracuje cicho, szybko i sprawnie. Producenci, z którymi współpracujemy oferują także najwyższej jakości obsługę serwisową, jednak dzięki naprawdę sprawdzonej jakości, urządzenia są praktycznie bezawaryjne. 

Kolorowe drukarki etykiet - cena 

Oferowane w naszym sklepie kolorowe drukarki etykiet charakteryzują się doskonałą relacją ceny do jakości. Koszt, jaki trzeba ponieść za zakup urządzenia, różni się w zależności od modelu i dostępnych w nim funkcji wydruku. W celu wybrania urządzenia najlepiej odpowiadającego indywidualnym potrzebom, najpierw należy zastanowić się, do czego będzie używana drukarka etykiet oraz jak często. Na tej podstawie można wybrać podstawowy lub bardziej zaawansowany model drukarki. Cena kolorowych drukarek etykiet dostępnych w naszym sklepie jest adekwatna do ich jakości. Podstawowe modele zaczynają się już od kilkuset złotych. 

Wyprzedaż!-15,00 zł

Kolorowa drukarka etykiet VC-500W Brother

w magazynie
Drukuj kolorowe etykiety i obrazy w fotograficznej jakości bez użycia tuszu
Kompaktowa nabiurkowa kolorowa drukarka etykiet. Rewolucyjny produkt na rynku urządzeń biurowych. Po raz pierwszy masz możliwość wydruku etykiet w dowolnej kombinacji kolorystycznej, idealnej do oznaczania akt osobowych, dokumentów czy archiwizowania np. logo firmy czy zdjęcia pracowników na kartach wejściowych do biura.

Bezpłatna 3-letnia gwarancja producenta po rejestracji produktu.
678.86 zł netto 835,00 zł z VAT
850,00 zł